+48 727 710 299

Fachowość i profesjonalizm

Zaangażowanie i Pasja , Udział w Tworzeniu Tradycji.

Firma-budowlana-z-tradycjami

Jesteśmy Rzetelni i Otwarci

Fundabet - firma rodzinna.

Silny fundament, jakim są: więzy krwi, tradycja, bardzo osobisty stosunek do prowadzonej działalności oraz nastawienie na zrównoważony rozwój i długookresowe funkcjonowanie to elementy, które czynią firmy rodzinne niedoścignionym wzorem dla wielu managerów. Podobnie jest i w naszym przypadku - od początków istnienia firmy ogromną wagę przykładamy do najdrobniejszych detali, profesjonalnej organizacji czasu pracy oraz dobrych relacji z klientami. Nasze bogate doświadczenie sprawia, że dziś możemy proponować swoim kontrahentom innowacyjne rozwiązania i realizacje zleceń ściśle według ich oczekiwań. Kierujemy się zasadą, że pragnąc być docenionym, trzeba na to wpierw zapracować.

Jak pracujemy

Działamy Szybko i Skutecznie

Jak Działamy

Bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczoną usługę, realizując budowę ściśle według założeń projektu budowlanego oraz według ustaleń z Klientem, reagując jednocześnie na potrzeby pojawiające się w trakcie realizacji budowy. Proponowany przez nas system pracy i podziału etapów budowy, gwarantuje optymalizację czasu i najwyższą jakość wykonania. Dbamy o dobre relacje z Klientami, opierając je o konstruktywny dialog, profesjonalizm działań oraz partnerstwo. Potencjał firmy Fundabet oparty jest o kompetentnych, zaangażowanych i dobrze wyszkolonych pracownikach. Jesteśmy przygotowani do działalności we wszystkich regionach Polski.

Gwarancja jakosci

Gwarantujemy Jakość

Polityka Jakości

Firma Fundabet oferuje usługi w zakresie budowy konstrukcji betonowych i żelbetowych, które cechują się wysoką jakością i starannością wykonania. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasza ciężka praca zadowalała nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie i pełne zaangażowanie gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie. Tworzenie konstrukcji z betonu i stali jest dla nas nie tylko pracą, to także nasza pasja. Naszym najważniejszym celem jest oferowanie usługi, która w pełni Państwa zadowoli .

Cenimy Państwa czas i pieniądze dlatego zapewniamy:

  • Najwyższą jakość – roboty prowadzą wyselekcjonowane i profesjonalne ekipy budowlane.
  • Rzetelność i terminowość – wykonamy zlecenie w ustalonym terminie i za umówioną cenę.
  • Atrakcyjną cenę - nasze doświadczenie pozwoliło na maksymalne obnizenie kosztów .

Kreatywne Myślenie i Prawdziwa Pasja - Gwarantowane Wyniki